Series
Ratings
144
DarkRated ★ 3.0
DarkRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The LeopardRated ★ 2.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 1.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 0.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Dear ChildRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Pursuit of LoveRated ★ 3.5
Normal PeopleRated ★ 5.0
Kleo Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5