Movies
Ratings
370
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 0.5
The FortressRated ★ 4.5
Ready or NotRated ★ 3.5
American UltraRated ★ 3.0
MayhemRated ★ 3.5
The Babysitter: Killer QueenRated ★ 3.0
The BabysitterRated ★ 3.5
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0