Titles you rated
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
MaidRated ★ 4.5
Abbott Elementary Season 2Rated ★ 4.5
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5- Chilling Adventures of Sabrina Season 2 Part 1Rated ★ 3.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 3.0
GlitchRated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 3.0