Movies
Ratings
31
ArrivalRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
BraveRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 0.5
My Brilliant LifeRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 1.0
MoanaRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 1.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 2.0