Series
Ratings
32
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 1.5