Movies
Ratings
86
FrequencyRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0