Series
Ratings
12
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 3.5