Movies
Ratings
410
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The UninvitedRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.5
Rosemary's BabyRated ★ 5.0
The Lovely BonesRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.5
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
MemoriaRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
The WitchRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.0