Titles you rated
The Elusive SamuraiRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Kemono JihenRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.5
HyoukaRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0