Series
Ratings
68- YellowRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 3.5- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
StartupRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 2.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
Community Season 1Rated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0