Series
Ratings
326
Beef Season 1Rated ★ 3.5
The Thick of ItRated ★ 4.0- Kitchen ConfidentialRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.5
The Umbrella AcademyRated ★ 2.5- SelfieRated ★ 3.0
FleabagRated ★ 5.0
18 AgainRated ★ 2.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 2.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
S LineRated ★ 2.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Pale MoonRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Mrs. CopRated ★ 3.0
Eye Love YouRated ★ 2.5