Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 0.5
VenomRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 2.5
EncantoRated ★ 3.0