Movies
Ratings
863
Project Hail MaryRated ★ 3.5
G.I. JaneRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5- Sophie's ChoiceRated ★ 4.0
My Oxford YearRated ★ 0.5
Four Weddings and a FuneralRated ★ 3.0
Black AdamRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
DeliciousRated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.0
AtlasRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
SurvivorRated ★ 2.5
AmbulanceRated ★ 1.5
UgliesRated ★ 2.5