Series
Ratings
196
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Black DovesRated ★ 3.5
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
RiverdaleRated ★ 2.5
RiverdaleRated ★ 3.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
Fool Me OnceRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 2.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
AbyssRated ★ 2.5
MineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0