Movies
Ratings
32
Suicide SquadRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 1.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
The Legend of TarzanRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0- Proof of InnocenceRated ★ 2.0
Me Before YouRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 2.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5