Movies
Ratings
537
Sultana's DreamRated ★ 4.0
Apocalypse in the TropicsRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5- tennis ballRated ★ 5.0
It’s Okay!Rated ★ 5.0
But I'm a CheerleaderRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 4.0
Love Lies BleedingRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
MaggieRated ★ 4.0
NyadRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
GreenhouseRated ★ 4.0
Elisa & MarcelaRated ★ 4.5
Cleo from 5 to 7Rated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.0
If These Walls Could Talk 2Rated ★ 5.0