Series
Ratings
29
The StudioRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Mare of EasttownRated ★ 4.5- Kang Deok Sun’s Love HistoryRated ★ 3.5
- Business DistrictRated ★ 4.0
The Red TeacherRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5