Movies
Ratings
86
VeteranRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.5