Movies
Ratings
51
The NotebookRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
PapillonRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5