Series
Ratings
26- たったひとつの恋Rated ★ 3.5
- サプリRated ★ 3.5
엽기인걸 스나코Rated ★ 3.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.5
EntourageRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 5.0