Movies
Ratings
364
EternalsRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 4.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Bring Me HomeRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Fermat's RoomRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
21Rated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.5