Movies
Ratings
739
Zootopia 2Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5