Movies
Ratings
87
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 4.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
After YangRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5