Movies
Ratings
291
The Fifth ElementRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The Perfect CoupleRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5