Series
Ratings
329- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The OARated ★ 3.5
The OARated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5
Not OthersRated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 1.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0