Movies
Ratings
662
Project Hail MaryRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 4.5
Officer Black BeltRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5