Movies
Ratings
428
I Saw the DevilRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Yakuza and The FamilyRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 0.5
SoulRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5