Movies
Ratings
334
Zootopia 2Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
First SummerRated ★ 1.5
The White TigerRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 2.5
BabylonRated ★ 3.5
I Am MotherRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5