Series
Ratings
103
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Gap DongRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Tale of ArangRated ★ 1.5
The Innocent ManRated ★ 2.5
SignRated ★ 5.0