Series
Ratings
77- PilotRated ★ 1.0
- Jang Gil SanRated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 2.0
Six SiblingsRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0- Merry MaryRated ★ 2.5
- Kuk HeeRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 3.5
Myung Wol the SpyRated ★ 2.0
Dr. JinRated ★ 2.5
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
Sharp2Rated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5