Movies
Ratings
246
Miss GrannyRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.0