Series
Ratings
229
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0- DOTA: Dragon's BloodRated ★ 3.0
All or Nothing: ArsenalRated ★ 4.5
DOTA: Dragon's BloodRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
The Man in the High CastleRated ★ 4.0
The Man in the High CastleRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
The Man in the High CastleRated ★ 4.0
The Man in the High CastleRated ★ 4.0
Doctor Who Special: Twice Upon a TimeRated ★ 5.0