Movies
Ratings
697
Project Hail MaryRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
Send HelpRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
MagnoliaRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
The Solitary GourmetRated ★ 3.0