Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Migi & DaliRated ★ 4.0
This is Not a Business Expense!Rated ★ 4.0
Hayabusa ShobodanRated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5
The Imperial CoronerRated ★ 3.5- Love BitesRated ★ 3.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
Street Woman FighterRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.5