Series
Ratings
76
My Little Television V2Rated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 5.0- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0