Movies
Ratings
16
Margin CallRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5