Movies
Ratings
50
The GiverRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0