Titles you rated
Solo LevelingRated ★ 4.0
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Slayers NextRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 2Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
LarvaRated ★ 4.0
The Joy of PaintingRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
SlayersRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Ya Boi Kongming!Rated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Hikaru no GoRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
Poker FaceRated ★ 4.0