Series
Ratings
23- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.0