Series
Ratings
53
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Let's Get DivorcedRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 4.5
Singles' InfernoRated ★ 4.0
The West WingRated ★ 3.5
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
The Midnight GospelRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
The Confidence Man JPRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 5.0
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 4.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 4.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0