Movies
Ratings
88
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The Two PopesRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5