Series
Ratings
330- ShamelessRated ★ 5.0
- ShamelessRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Nightmares of NatureRated ★ 5.0
WaywardRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
The ResidenceRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Too MuchRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 5.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Pachinko Season 2Rated ★ 5.0