Series
Ratings
17
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 2.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
SuccessionRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 2.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Twin PeaksRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0