Series
Ratings
140
First LoveRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure Steel Ball RunRated ★ 5.0
Boyfriend on DemandRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
The Invisible Man and His Soon-to-Be WifeRated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
Love Game in Eastern FantasyRated ★ 3.0
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 4.5
DinosaurRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 4.5
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical AbilityRated ★ 3.5
The Crow GirlRated ★ 3.0
Dept. QRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
The GloryRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Les BellesRated ★ 2.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5