Movies
Ratings
21
Ready Player OneRated ★ 4.0
El SistemaRated ★ 3.5
Chico & RitaRated ★ 3.5
Buena Vista Social Club: AdiosRated ★ 3.0
A SeparationRated ★ 4.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.0
Everyone Says I Love YouRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 3.0
Son of SaulRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Dream HomeRated ★ 3.0
SnowtownRated ★ 4.0
CosmopolisRated ★ 2.5
The AssassinRated ★ 2.5
Velvet GoldmineRated ★ 3.0
Fallen AngelsRated ★ 2.5
The WrestlerRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 3.5