Series
Ratings
53
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- 나루토 5기Rated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- 나루토 4기Rated ★ 4.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.5
- 나루토 2기Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 3.5