Series
Ratings
42
SKY CastleRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
Master in the House Season 1Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.0
Hi! School - Love OnRated ★ 3.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 4.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
God's QuizRated ★ 4.5