Movies
Ratings
144
The Man from EarthRated ★ 4.5
LeonRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Midnight Diner 2Rated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 1.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0