Movies
Ratings
656
1917Rated ★ 5.0
MoneyRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 4.0
Miss StevensRated ★ 3.5
TangerineRated ★ 5.0
Mistress AmericaRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
Frances HaRated ★ 5.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.5- CandyRated ★ 4.5
Zorba the GreekRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Henri HenriRated ★ 3.5