Series
Ratings
250
더 인플루언서Rated ★ 2.0- 베팅 온 팩트Rated ★ 4.0
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0
I-LANDRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5- AccompliceRated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 4.0
The Pitt Season 1Rated ★ 5.0
The ManipulatedRated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 0.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5